Uitslagen Clubmatch 26 mei 2019

//Uitslagen Clubmatch 26 mei 2019

Uitslagen Clubmatch 26 mei 2019

Keurmeester van alle klassen: John Lijffijt

Babyklasse Reuen 4-6 mnd.
1e VB Ypsilon v Haus Lacherom
V. Orkas v Haus Lacherom
M. Lorane v Haus Lacherom
Eigenaar: R en F Edens

Puppyklasse Reuen 6-9 mnd.
1e VB Xabo v Haus Lacherom
V. Zirko v Liedehof
M. Possum v Haus Lacherom
Eigenaar: G.H. Bakker en H.H.C. Bakker

1e matig Branko
V. Ghazi von Nordsee Sturm
M. Briska v.d. Mearster State
Eigenaar: Reid Boom

Puppyklasse Reuen 9-12 mnd.
1e VB Uffo vom Klostermoor
V. Spencer di Casa Massarelli
M. Frida vom Klostermoor
Eigenaar: T. Perukel C Karssies

2e VB Olfo vom Nordlandzwinger
V. Henko vom Holtkämper Hof
M. Jeilla vom Holtkämper See
Eigenaar: Reina Arjus

Jeugdklasse Reuen LSH
1e ZG Rochus v Klostermoor
V. Willy v Kuckucksland
M. Ombra v Busenbachtal
Eigenaar: Pauline Buwalda

2e ZG Quando v/d Bonenburg
V. Gavin vom Hasenbron
M. Hope v/d Bonenburg
Eigenaar: H Haverkamp

Babyklasse Teven 4-6 mnd.
1e VB Yoliene v Haus Lacherom
V. Orkas v Haus Lacherom
M. Lorane v Haus Lacherom
Eigenaar: G.H. Bakker en H.H.C. Bakker

Babyklasse Teven 4-6 mnd. LSH
1e VB Yorieke v. Haus Lacherom
V. Orkas v Haus Lacherom
M. Lorane v Haus Lacherom
Eigenaar: J en I Veenstra

Puppyklasse Teven 6-9 mnd.
1e VB Maple von Dacon
V. Asap von Aldamar
M. Lilly-La vom Suentelstein
Eigenaar: D. Karssies en R. Hagen

2e VB Daria von der Wasserkuppe
V. Henko vom Holtkämper Hof
M. Alfa von der Wasserkuppe
Eigenaar: Zoe Wildermann

3e VB Simmer vom Heralmaborg
V. Gary vom Hühnegrab
M. Isa vom Heralmaborg
Eigenaar: Albert Veenstra en G. Elzinga

Puppyklasse Teven 9-12 mnd.
1e VB Fygi von Bisschofsheim
V. Luca v. Springberg
M. Wyona von Bisschofsheim
Eigenaar: Jan Minnema

2e VB Gamble-Luca vom Santé’s Home
V. Luca vom Springberg
M. Xenna vom Santé’s Home
Eigenaar: S. Teer en J .v Gelder

Puppyklasse Teven 9-12 mnd. LSH
1e VB Bonny von Hermann Löns
V. Vin Diesel von Athaba
M. Safira vom Nordkristal
Eigenaar: Johan Meijer

Jeugdklasse Teven
1e ZG Barina von Amun
V. Figo von der Werther-Mühle
M. Karina vom Overledingerland
Eigenaar: Anke Kilian

Tussenklasse Reuen
1e ZG Vasco vom Adelplatz
V. Zirko van Liedehof
M. Tatum vom Adelplatz
Eigenaar: I.C.Blanken

2e ZG Carek von der Wasserkuppe
V. Finn von der Piste Trophe
M. Bella von Ben Hur
Eigenaar: Zoe Wildermann

3e ZG Paco vom Sardonyx
V. Freggel vom Tapferen Krieger
M. Lola v.d. Poerrumshof
Eigenaar: J. Timmer

1e G Donar van Hagerlo
V. Paco van Hamerslag
M. Cepuk van Hagerlo
Eigenaar: J M Westebring

Tussenklasse Teven
1e ZG Beauty von der Ostfriesischen Thingstatte
V. Ulkan von Maikhus
M. Xarin vom Pendler
Eignaar: J.B. Roosien

2e ZG Diba van Liedehof
V. Groovy di Casa Massarelli
M. Ziba van Liedehof
Eigenaar: A en R Vrijbloed

3e ZG Carta von der Wasserkuppe
V. Finn von der Piste Trophe
M. Bella von Ben Hur
Eigenaar: Zoe Wildermann

4e ZG Tina v Haus Lacherom
V. Max vom Team Arlett
M. Possum v Haus Lacherom
Eigenaar: G.H. Bakker en H.H.C. Bakker

5e ZG Indra Aus Famke’s Zauberwald
V. Collin Groovy v.d. Ybaja Hoeve
M. Xara Aus Famke’s Zauberwald
Eigenaar: M. Hendriks – van Bemmel

Tussenklasse Teven LSH
1e ZG Quaste vom Klostermoor
V. Kasper von Tronje
M. Ombra vom Büsenbachtal
Eigenaar: Gerrit Veenstra

Openklasse Teven
1e ZG Gina vom Haus Westland
V. Bexter vom Tapferen Krieger
M. c Eva vom Haus Westland
Eigenaar: Ankie Tiekstra

Gebruikshondklasse Reuen
1e U Naxos v Liedehof
V. Watson v Thermodos
M. Carma v Liedehof
Eigenaar: A Vrijbloed en G Bakker

2e U Orkas v Haus Lacherom
V. Zirko v Liedehof
M. Possum v Haus Lacherom
Eigenaar: G.H.Bakker en H.H.C. Bakker

1e matig Brick v h Pioniersland
V. Yoko vom Wallerhorst
M. Venna v d Zelberg
Eigenaar: NA Sellis

Gebruikshondklasse Reuen LSH
1e U Orvan v Haus Lacherom
V. Zirko v Liedehof
M. Possum v Haus Lacherom
Eigenaar: G.H.Bakker en H.H.C. Bakker

2e U Wasco v Chickhoff
V. Jackson v Sizawinkel
M. Zoe v Pendler
Eigenaar: Pauline Buwalda

Gebruikshondklasse Teven
1e U Lilly-La vom Suentelstein
V. Vaiko vom Suentelstein
M. Rihanna vom Suentelstein
Eigenaar: H. Müller en D. Karssies

2e U Lotte v. Tweelerland
V. Benno vom Mahlstein
M. Jette v. Tweelerland
Eigenaar: Simone van der Kolk

3e U Aida von Bisschofsheim
V. Canon v. Heralmaborg
M. Hanka v. Bisschofsheim
Eigenaar: Jan Minnema en Jantina Kooistra

4e U Roxie van Liedehof
V. Zirko van Liedehof
M. Bodien van Liedehof
Eigenaar: S. Teer en G.W. Teer

5e U Dilek van het Polbeekkwartier
V. Eran v houthrack
M. Mirth vom Haus Valkenplatz
Eigenaar: Lamienke van der Land

Gebruiksklasse Teven LSH
1e U Unique v Chickhoff
V. Diaz v Veterinaria
M. Zambi v Eschener-Gehölz
Eigenaar: Pauline Buwalda

2019-05-27T22:26:34+00:00 27 mei 2019|Uitslagen|0 Reacties

Geef een reactie